GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Golvvas 13992012
nr 1399 2012
Golvvas
1950-tal, porslin. Signerad. Höjd: 50cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 24 maj 2021
kl 18:04:41
700 kr
24 maj
Retro
Läs mer om Retro